ŚLUSARSTWO – Warszawa

Firma B. K. Perfekt z Warszawy zajmuje się usługami w zakresie ślusarstwa ekspozycyjnego. Wykonujemy różnego typu prace związane z obróbką metali.

Nasz park maszynowy umożliwia:

• spawanie MIG/MAG/TIG,

• zgrzewanie,

• zaginanie blach,

• zaginanie drutów i siatek drucianych,

• szlifowanie,

• cięcie.

Dbamy o to, by zakres naszych usług był jak najbardziej kompleksowy i abyś mógł odebrać gotowy do użytku produkt. Dlatego każdy element może zostać wykończony w dowolny sposób z wykorzystaniem malowania proszkowego. Dysponujemy szeroką paletą barw, w tym farbami zapewniającymi różnorodne efekty wykończenia, takie jak matowa powierzchnia, struktura czy brokat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub chcesz zamówić wykonanie nietypowego elementu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 501–317–872 lub mailowego bkperfekt@gmail.com. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Profesjonalne usługi ślusarskie

Ślusarstwo obejmuje obrabianie metalu na wiele różnych sposobów. W tym celu wykorzystuje się proste narzędzia, które znacznie ułatwiają pracę. Takie działania często są konieczne jeszcze przed pomalowaniem danego obiektu czy jego polakierowaniem. Pozwalają bowiem na zachowanie odpowiedniej formy przedmiotu, a jednocześnie naniesienie kolejnych preparatów w sposób trwały. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możemy działać szybko i sprawnie. Dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego gotowe wyroby cechują się wysoką jakością wykonania. Są estetyczne i wykonane w taki sposób, by zachować żywotność przez długi czas.

Ślusarstwo jest jedną z wielu usług realizowanych przez naszą firmą. Zajmujemy się bowiem kompleksową obróbką metali, włącznie z ich malowaniem i lakierowaniem. Co więcej, w skład świadczonych czynności wchodzi także renowacja felg. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli samochodów, którzy chcą zabezpieczyć ten element ich konstrukcji i zadbać o jego odpowiedni wygląd. Nasza oferta trafia również w gusta osób, które mają rowery czy motocykle. Pokrywamy farbą, oczyszczamy i obrabiamy różne obiekty, w zależności od potrzeb danego klienta.

Masz pytania dotyczące aktualnej oferty? Sprawdź, na czym polega nasza praca i co możemy Ci zaoferować. Napisz lub zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów.