Renowacja i piaskowanie felg w Warszawie

Wykonujemy renowacje i piaskowanie felg. Nasi fachowcy przywracają im nienaganny wygląd. Zajmujemy się malowaniem i lakierowaniem proszkowym elementów metalowych, w tym tych narażonych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Renowacja felg to proces, który obejmuje ich oczyszczenie z powłok malarskich i zanieczyszczeń, uzupełnienie ubytków oraz lakierowanie. Piaskowanie felg jest niezbędne, by barwnik mógł w równomierny sposób przylegać do powierzchni, nadając jej idealną gładkość i trwałość. Poniżej znajdziesz informacje, jak przygotować się do renowacji felg.

Profesjonalna renowacja felg

Przeprowadzana przez nas renowacja felg przebiega z zastosowaniem nowoczesnych metod, dzięki którym możemy działać szybko i sprawnie, docierając nawet w trudno dostępne przestrzenie. To doskonały wybór w sytuacji, gdy chcesz zadbać o nienaganny wygląd swojego samochodu. Renowacja felg jest możliwa niezależnie od rozmiaru czy kształtu koła. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybierając najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Piaskowanie felg pozwala na usunięcie starych, uszkodzonych powłok. Bez tego kroku niemożliwe byłoby pokrycie ich nową warstwą preparatów zabezpieczających czy farby. Z tego powodu dokładnie przygotowujemy każdy obiekt do malowania i dbamy o to, by nie pozostały na nim żadne zabrudzenia. W skład naszych usług wchodzi bowiem m.in. lakierowanie proszkowe, które pozwala na szybkie pokrycie danego przedmiotu wybranym przez klienta lakierem. Opcji jest jednak znacznie więcej. Renowacja felg to doskonały sposób na poprawienie ich wyglądu, a jednocześnie zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego gotowe produkty spełniają oczekiwania wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat naszej oferty oraz przejrzenia dotychczasowych realizacji. Rozwiejemy ewentualne wątpliwości i zaproponujemy najlepszą usługę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Piaskowanie felg wykonywane w Warszawie

Proces piaskowania felg i przygotowania ich do malowania w naszej firmie wygląda następująco:

  • przyjmujemy wyłącznie gołe felgi (bez opon, czujników ciśnienia).

Dostarczenie felg:

  • ocena stanu,
  • ustalamy zakres prac,
  • wybieramy kolor z naszego magazynu.

Proces renowacji:

  • usunięcie chemiczne starej powłoki,
  • czyszczenie mechaniczne – piaskowanie, śrutowanie,
  • opcjonalne uzupełnianie ubytków, spawanie, szlifowanie,
  • lakierowanie w wybranym kolorze.

Działamy w Warszawie i zapraszamy do naszej lakierni wszystkich zainteresowanych.

CENNIK

Cena renowacji zależy od zakresu przeprowadzanych prac i wyboru wykończenia. 

Usunięcie farby + malowanie:

 Rozmiar  Felga aluminiowa  Felga stalowa 
 Do 15”  170 zł  80 zł 
 16”  180 zł  90 zł 
 17”  190 zł  100 zł 
 18”  200 zł  110 zł 
 19”  220 zł  
 20”  250 zł  

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami, które znajdziesz w ofercie. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas.