Renowacja i piaskowanie felg – Warszawa

Chcesz odnowić swoje felgi? Powierz je w ręce fachowców, którzy przywrócą im nienaganny wygląd. Zajmujemy się malowaniem i lakierowaniem proszkowym elementów metalowych, w tym tych narażonych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Renowacja felg to proces, który obejmuje ich oczyszczenie z powłok malarskich i zanieczyszczeń, uzupełnienie ubytków oraz lakierowanie. Piaskowanie felg jest niezbędne, by barwnik mógł w równomierny sposób przylegać do powierzchni, nadając jej idealną gładkość i trwałość. Poniżej znajdziesz informacje, jak przygotować się do renowacji felg.

Piaskowanie felg – Warszawa

Proces przygotowania felg do malowania wygląda w naszej firmie następująco:

  • przyjmujemy wyłącznie gołe felgi (bez opon, czujników ciśnienia).

Dostarczenie felg:

  • ocena stanu,
  • ustalamy zakres prac,
  • wybieramy kolor z naszego magazynu.

Proces renowacji:

  • usunięcie chemiczne starej powłoki,
  • czyszczenie mechaniczne – piaskowanie, śrutowanie,
  • opcjonalne uzupełnianie ubytków, spawanie, szlifowanie,
  • lakierowanie w wybranym kolorze.

CENNIK

Cena renowacji zależy od zakresu przeprowadzanych prac i wyboru wykończenia. 

Usunięcie farby + malowanie:

  • felgi 15″ aluminiowe – od 120 zł / szt.
  • felgi 15″ stalowe – od 70 zł/szt.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami, które znajdziesz w ofercie. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas.

Profesjonalna renowacja felg

Renowacja i piaskowanie felg w naszej firmie przebiega z zastosowaniem nowoczesnych metod. Dzięki temu możemy działać szybko i sprawnie, docierając nawet w trudno dostępne przestrzenie. To doskonały wybór w sytuacji, gdy chcesz zadbać o nienaganny wygląd swojego samochodu. Renowacja felg jest możliwa niezależnie od ich rozmiaru czy kształtu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybierając najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Piaskowanie felg pozwala na usunięcie z nich starych powłok. Bez tego kroku niemożliwe byłoby pokrycie ich nową warstwą preparatów zabezpieczających czy farby. Z tego powodu dokładnie przygotowujemy każdy obiekt do malowania i dbamy o to, by nie pozostały na nim żadne zabrudzenia. W skład naszych usług wchodzi bowiem m.in. lakierowanie proszkowe, które pozwala na szybkie pokrycie danego przedmiotu wybranym przez klienta lakierem. Opcji jest jednak znacznie więcej. Renowacja felg to doskonały sposób na poprawienie ich wyglądu, a jednocześnie zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego gotowe produkty spełniają oczekiwania wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat naszej oferty oraz przejrzenia dotychczasowych realizacji. Rozwiejemy ewentualne wątpliwości i zaproponujemy najlepszą usługę dostosowaną do Twoich potrzeb.