Renowacja ram rowerowych w Warszawie

Chcesz poddać renowacji ramę rowerową i nadać jej nowy kolor i dowolnie wybrany efekt wykończenia? Zachęcamy do skorzystania z usług firmy B. K. Perfekt z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się malowaniem metalowych elementów przy wykorzystaniu metody proszkowej. Szeroka gama kolorystyczna barwników oraz wydajne piece polimeryzacyjne pozwalają nam na przywrócenie estetycznego wyglądu dowolnym elementom z metalu. Zajmujemy się nie tylko malowaniem ram rowerowych, ale także renowacją felg samochodowych i lakierowaniem proszkowym. Metoda proszkowa w obu przypadkach sprawdza się bardzo dobrze, ponieważ tworzy bardzo trwałą, równomierną i odporną na odpryskiwanie powłokę kolorystyczną.

Możesz wybrać dowolny kolor i rodzaj wykończenia, które nadamy ramie Twojego roweru. Malowanie ramy rowerowej poprzedzamy oczyszczaniem jej za pomocą piaskowania, co zapewnia idealne przyleganie drobinek farby i gwarantuje równomierny efekt.

Jak wygląda malowanie ram rowerowych w naszej lakierni w Warszawie?

Zastanawiasz się, jak przebiega proces malowania ram rowerowych oraz jak przygotować rower do renowacji? Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić oraz dowiesz się, jak przebiega proces malowania. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Przygotowanie ramy do malowania:

 • przyjmujemy wyłącznie metalowe elementy,
 • ramy powinny być rozebrane/rozkręcone,
 • w przypadku problemów z rozkręceniem polecamy zaprzyjaźnione serwisy.

Dostarczenie ramy:

 • ocena stanu elementów,
 • ustalamy zakres prac,
 • wybieramy kolor z naszego magazynu.

Proces renowacji:

 • usunięcie chemiczne starej powłoki,
 • zabezpieczenie gwintów, opraw łożysk, suportu, etc.,
 • czyszczenie mechaniczne – piaskowanie, śrutowanie,
 • opcjonalne uzupełnianie ubytków, spawanie, szlifowanie,
 • lakierowanie w wybranym kolorze.

Malowanie proszkowe, czyli skuteczne rozwiązanie

Malowanie motocykli i ram rowerowych z wykorzystaniem metody proszkowej jest bardzo skutecznym rozwiązaniem. Pozwala ono na dokładne pokrycie całego obiektu, dzięki czemu nie trzeba martwić się ewentualnymi smugami lub zaciekami. Wszystko opiera się na wykorzystaniu specjalnego sprzętu. Dzięki temu działamy bardzo szybko i pozwalamy na uzyskanie znacznie bardziej satysfakcjonującego efektu niż w przypadku ręcznego malowania.

Kiedy warto wykorzystać malowanie ram rowerowych? To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zupełnie odmienić wygląd swojego pojazdu. Dostępna gama kolorów jest bardzo szeroka, dlatego z łatwością znajdziesz taki odcień, jaki sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Umożliwiamy również opcję zdecydowania się na kilka barw, w zależności od konstrukcji konkretnego pojazdu i preferencji jego właściciela. Malowanie proszkowe jest bardzo uniwersalną metodą, jednak wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni przed pokryciem jej preparatem.

W zakres naszych usług wchodzą też zupełnie inne działania, powiązane z malowaniem proszkowym oraz przygotowywaniem powierzchni. Jest to m.in. ślusarstwo. Zajmujemy się wieloma czynnościami dotyczącymi metali. Dzięki temu możemy zrealizować różne zlecenia, od tych bardzo prostych, aż po skomplikowane, wymagające np. zespawania poszczególnych elementów czy uzupełnienia ubytków. Malowanie proszkowe jest więc jedną z naszych licznych usług, trafiających w gusta klientów z różnych branż. Zapraszamy do kontaktu!

CENNIK

Cena renowacji zależy od zakresu przeprowadzanych prac i wyboru wykończenia.

Usunięcie farby + malowanie:

 • Rama stalowa – od 250 zł,
 • Rama aluminiowa – od 280 zł,
 • akcesoria rowerowe – błotniki, obręcze, etc. – od 50 zł.

Zachęcamy do kontaktu z firmą B. K. Perfekt. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.