OCZYSZCZANIE – Warszawa

Usługa czyszczenia opiera się o wykorzystanie odpowiednio dobranych środków chemicznych lub ekologicznych metod ściernych, takich jak śrut staliwny, korund czy piach kwarcowy. W zależności od potrzeby stosujemy różne rozwiązania dobrane konkretnie do danej powierzchni.

Powierzchnia każdego obiektu przed malowaniem proszkowym musi zostać odpowiednio przygotowana. W innym przypadku istnieje ryzyko, że naniesiony preparat zacznie szybko odchodzić od danego przedmiotu. Efekt bez oczyszczenia powierzchni również nie byłby zadowalający. Z tego powodu przed pokryciem konkretnego obiektu jakimkolwiek preparatem wykorzystujemy takie metody, jak śrutowanie czy piaskowanie. Czasami niezbędne jest także szlifowanie, by powierzchnia była idealnie gładka przed zastosowaniem środka. Dobieramy odpowiednie techniki do tego, w jakim stanie jest dostarczony nam przedmiot i z jakiego materiału został on wykonany.

Podchodzimy do zleconych nam zadań profesjonalnie. Z tego powodu dbamy o to, by powierzchnia każdego obiektu była odpowiednio przygotowana przed rozpoczęciem kolejnego etapu prac. Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają nam szybko oczyścić ją z zabrudzeń, nierówności i wcześniej położonych preparatów. Całość przebiega automatycznie, z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu. To doskonała informacja zarówno w sytuacji, gdy chcesz na nowo pomalować ramę od roweru, jak i wtedy, kiedy zależy Ci na renowacji felg w swoim samochodzie. Szczegóły każdego zlecenia rozpatrujemy indywidualnie, dlatego tak ważne jest skontaktowanie się z nami odpowiednio wcześnie. Zadzwoń lub napisz w celu ustalenia detali dotyczących danego przedmiotu.